Na internetu najdete miliony nadšených recenzí o sázkové kanceláři Mostbet, jejíž stránky jsou dostupné jak v České republice, tak po celém světě. Sázková kancelář poskytuje svým zákazníkům širokou škálu příležitostí pro sportovní sázení a online kasinové hry. Najdete zde výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Pohodlná mobilní aplikace vám pomůže nezmeškat důležité okamžiky hry.
Pohled na bazén a slunečník před chalupou Sudkáč s dětskou skluzavkou Obývák na chalupě. Pohled na krb a starodávné židle. Osvětlené zápraží v noci Rozkvetlá skalka s pestrými květinami a za ní chalupa Stylová kuchyň se zajímavou troubou

5 věcí,
které zaujmou

Prohlídka (fotografie)

Rodinná dovolená
nebo zábava s přáteli?

Dovolená s rodinou

Pár set let stará chalupa a velká oplocená zahrada poskytují dostatek soukromí a místa pro každý nápad vašich dětí i váš.

Proč jsou děti na Sudkáči rády?

Zahrada je oplocená, a tak zatímco děti mohou objevovat zákoutí staré stodoly nebo se koupat v bazénu, můžete si užívat lahodné sluneční paprsky anebo se spolu s dětmi svlažit v průzračně modré vodě bazénu. Dopřejte dětem dobrodružství, které tak často vyžadují.

Plyšový sob v okně
Dětská skluzavka

Není to na chalupě moc staré?

Vůně 140 let starého dřeva se chalupě nedá zapřít, stějně tak komody, kredenc, spižírna. Samotné chalupě i veškerému vybavení je citlivě navrácen punc starobylosti a přesto na chalupě naleznete vše, co byste čekali při ubytování v moderním hotelu.

Aktivní dovolená pro celou rodinu

Prožít dovolenou aktivně a ještě k tomu na chalupě patří k trendům současné doby. Okolní lesy, louky, cesty a silničky jsou jako stvořené pro aktivní pohyb. Podívejte se sami, co můžete zažít na rodinné dovolené s dětmi na Sudkáči.

Pohled na Sudkův Důl

Na dovolenou se známými

Spojte své plány v jeden velký, pozvěte známé a ještě jedny známé a do puntíku využijte to množství prostoru všude kolem. Kromě toho, že upevníte rodinné vztahy, zažijete zajisté spoustu legrace na chalupě i na společných výletech po jižních Čechách nebo na Vysočině.

Jedna ze tří postelí v dětském pokoji
Chalupa s bazéném a stodolou

Klid a relaxace

Chalupa je jako stvořená pro ničím nerušenou pohodu vyzývající vás k procházkám a výletům do přírody, zrovna tak jako k večernímu grilování a chvilkám stráveným ve společnosti kamene a dřeva. Dokonce i v několika málo lidech.

Relaxace na chalupě

Oddejte se duchu okolní přírody, vytvořte si na dovolené oázu klidu. Sudkáč budiž vám k tomu nápomocen. Můžete jen tak odpočívat, nebo se procházet, houbařit, či si vybrat z nepřeberného množství dalších činností.

Večerní atmosféra na Sudkáči. Pohled přes plot.
Melancholický výhled z obýváku

Zábava s přáteli

Pokud se nechystáte zrovna na žhavou diskotéku, ale chcete se bavit v širokém kruhu vašich přátel, není nic jednoduššího než vyrazit na chalupu, sehnat maso na gril, něco k pití, a o víc se nestarat.

Zažijte dny plné volnosti na Sudkáči. Chvíle, kdy vás nikam nic nežene, děláte si co je libo a prožíváte každou minutu s chutí. Představte si, jak po nabitém dni berete místo u zahradního posezení a prožíváte naplno ještě celý večer. A kdyby vás náhodou rozmary počasí na rozhraní Vysočiny a jižních Čech dovedly až pod střechu, přijde vhod velký, opravdu tradičně zařízený obývák s krbem, kde si najde místo úplně každý. Stejně tak jako u masivního stolu v prostorné kuchyni.

Osvětlené zápraží chalupy
Kuřecí steak na grilu
Pohled do velké zahrady a na celé stavení

Tipy na rodinnou dovolenou

Je málo míst, kde se setkává půvab starých časů s moderním pojetím. I v tomto duchu se může nést vaše dovolená. Po noci strávené na peci oceníte snídani v moderně zařízené kuchyni, zatímco děti se osvěží bazénu hned pod okny.

Více o rodinné dovolené

Klid a relaxace na chalupě

Dokonce už ve dvou je chalupa oblíbeným místem pro klidnou dovolenou, kterou chcete prožít v objetí 140letých trámů, na zahradě zalité sluncem až do večera a to vše obklopeni krásnou přírodou na hranici Vysočiny a jižních Čech.

Více o relaxaci na chalupě

Často hledáte