Na internetu najdete miliony nadšených recenzí o sázkové kanceláři Mostbet, jejíž stránky jsou dostupné jak v České republice, tak po celém světě. Sázková kancelář poskytuje svým zákazníkům širokou škálu příležitostí pro sportovní sázení a online kasinové hry. Najdete zde výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Pohodlná mobilní aplikace vám pomůže nezmeškat důležité okamžiky hry.
Pohled na bazén a slunečník před chalupou Sudkáč s dětskou skluzavkou Obývák na chalupě. Pohled na krb a starodávné židle. Osvětlené zápraží v noci Rozkvetlá skalka s pestrými květinami a za ní chalupa Stylová kuchyň se zajímavou troubou

Buďte
ve spojení

Vybavení
kuchyně

Co se
může hodit

Prohlédněte si chalupu

Pohled na kvetoucí skalku a za ní chalupu

TIP: Prohlížejte si fotografie v celé jejich kráse! Zvětšete je a přepínejte kliknutím do pravé části fotografie, nebo kolečkem myši.

Co najdete na zahradě?

Vzrostlá zahrada souzní s okolní přírodou a během léta jsou její květy potěšením pro oči. Těšíte-li se na večerní posezení a grilování, využijte připravený zahradní nábytek, roztáhněte slunečník a prožijte skvělý večer. Opečte si buřty na zavedeném ohništi před chalupou nebo na grilu a zpestřete si vaši dovolenou pohledem na západ slunce.

Počasí vám přejeme jen to nejlepší, ale pokud nevyjde zrovna podle vašich představ, nepropadejte panice, pusťte si hudbu, bavte se a rozdělejte oheň v krbu.

Malebný pohled na trakař, skalku a pískoviště
Chalupa romanticky orámovaná listím
Noční atmosféra s bazénem odrážejícím prosvětlená okna
Pohled na bazén a slunečník před chalupou

OBÝVÁK: Oheň v krbu

Objevte kouzlo chalupy v tradičně zařízeném obýváku, rozdělejte oheň v krbu, usedněte do dřevěných vyřezávaných židlí, relaxujte a užívejte si vaši dovolenou.

Pokud potřebujete přísun informací nebo jen toužíte po chvilce oddychu, nechybí zde ani televize, rádio nebo přístup k internetu přes Wi-Fi síť.

Vyřezávaný čert v obýváku
Tradičně zařízený obývák s krbem, sedačkou a stolem
Tradiční obývák v kontrastu s oranžovou sedačkou
Dříví připravené před krbem
Chodba s kamennou zdí

LOŽNICE: Spěte pod trámy

Podkroví skrývá malý skvost mezi pokoji. Objevte útulný pokoj na samém čele chalupy a těšte se z čirého posezení mezi dřevěnou podlahou a trámy, skrze které proudí odpolední slunce.

Zachovalý krov je celý tvořený trámy přes 140 let starými a skýtá neobvyklou podívanou. Ať už se chystáte na dovolenou s rodinou, s přáteli, nebo třeba ve 2, podkrovní pokoj si mezi Vámi zajisté najde nějaké nocležníky.

Příjemné ubytování Vám zprostředkují i 2 ložnice v přízemí. Jedna je manželská, zařízená malebným dřevěným nábytkem a knihovničkou vtěsnanou do zděného výklenku. Ve druhém pokoji Vás čeká spaní na klasické peci.

Útulný podkrovní pokoj se starými trámy
Manželská postel v ložnici s rozsvícenou lampou a zrcadlem
Ložnice s manželskou postelí a zrcadlem.
Starodávný zámek v ložnici
Jedna ze tří postelí v dětském pokoji

Vařte moderně i na chalupě

Ráno začněte hodnotnou snídaní u velkého jídelního stolu, k obědu uspořádejte hostinu v tradičním obýváku a večer si představte, jak grilujete na chalupě před zápražím.

Budete si na dovolené vařit? Potom jistě potřebujete moderní kuchyň s novými spotřebiči a nejspíše nesníte o vaření na stoletých kamnech, jaká na chalupách bývala. Na Sudkáči je kuchyňská linka vybavená spotřebiči podle posledních trendů. Můžete vařit na sklokeramické desce s digestoří, využít myčku nádobí nebo mikrovlnnou troubu, samozřejmým doplňkem je varná konvice.

Pohled do kuchyně přes stůl
Jídelní stůl v tradiční kuchyni
Malý kuchyňský kout na chalupě

Koupelna

Pokud máte na chalupě strávit několik pěkných dní, udělá vám radost stylová koupelna, do které se můžete vyloženě těšit.

Luxusní bílo zlaté vodovodní baterie (kohoutky)
Koupelna s dřevěnými doplňky

Parkujte bez starostí

Na chalupě lze parkovat až se třemi auty. Bezpečně k tomu poslouží protilehlá uzamykatelná stodola.

Tipy na rodinnou dovolenou

Je málo míst, kde se setkává půvab starých časů s moderním pojetím. I v tomto duchu se může nést vaše dovolená. Po noci strávené na peci oceníte snídani v moderně zařízené kuchyni, zatímco děti se osvěží bazénu hned pod okny.

Více o rodinné dovolené

Klid a relaxace na chalupě

Dokonce už ve dvou je chalupa oblíbeným místem pro klidnou dovolenou, kterou chcete prožít v objetí 140letých trámů, na zahradě zalité sluncem až do večera a to vše obklopeni krásnou přírodou na hranici Vysočiny a jižních Čech.

Více o relaxaci na chalupě

Často hledáte