Pohled na bazén a slunečník před chalupou Sudkáč s dětskou skluzavkou Obývák na chalupě. Pohled na krb a starodávné židle. Osvětlené zápraží v noci Rozkvetlá skalka s pestrými květinami a za ní chalupa Stylová kuchyň se zajímavou troubou

Okuste raritky

Výlet na bryčce nebo kočárem

Ač se může zdát takové svezení jako poklidný odpočinek, cesta na staré bryčce s loukoťovými koly není žádný med. Dřevěná kola neutlumí žádné nerovnosti a budete tak v opravdovém „kontaktu“ se zemí. Zatímco kočárem jel už každý druhý, svezení na bryčce je opravdový unikát.

Pro Vás, kteří hledáte více pohodlí, máme naštěstí v záloze kočár tažený koňmi. Cesta na takovém kočáru je mnohem měkčí a jde spíše o pohodový zážitek.

Dva koně zapřažené v bryčce
Koně na polní cestě
Koně s bryčkou, usedlost Nechyba

Tipy na rodinnou dovolenou

Je málo míst, kde se setkává půvab starých časů s moderním pojetím. I v tomto duchu se může nést vaše dovolená. Po noci strávené na peci oceníte snídani v moderně zařízené kuchyni, zatímco děti se osvěží bazénu hned pod okny.

Více o rodinné dovolené

Klid a relaxace na chalupě

Dokonce už ve dvou je chalupa oblíbeným místem pro klidnou dovolenou, kterou chcete prožít v objetí 140letých trámů, na zahradě zalité sluncem až do večera a to vše obklopeni krásnou přírodou na hranici Vysočiny a jižních Čech.

Více o relaxaci na chalupě

Často hledáte