Na internetu najdete miliony nadšených recenzí o sázkové kanceláři Mostbet, jejíž stránky jsou dostupné jak v České republice, tak po celém světě. Sázková kancelář poskytuje svým zákazníkům širokou škálu příležitostí pro sportovní sázení a online kasinové hry. Najdete zde výhodné kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výběry. Pohodlná mobilní aplikace vám pomůže nezmeškat důležité okamžiky hry.
Pohled na bazén a slunečník před chalupou Sudkáč s dětskou skluzavkou Obývák na chalupě. Pohled na krb a starodávné židle. Osvětlené zápraží v noci Rozkvetlá skalka s pestrými květinami a za ní chalupa Stylová kuchyň se zajímavou troubou

Contact

Access road (Sudkuv Dul, Czech Republic)

Ms Marie Jarošová

mob.: +420 732 636 181
e-mail: marie.zlamalova@gmail.com

www.sudkac.cz

Sudkův Důl 7
near Pelhřimov, Southern Bohemia
Czech Republic

49.4064358N, 14.9260908E

Full postal address

Family holiday at Sudkáč

Scarce are the places where the quaintness of days long gone blends seamlessly into modernity. Now you can enjoy both while vacationing here! After waking up on top of a rustic stove there’s nothing better than a breakfast in our state-of-the-art kitchen while kids are already splashing in the pool right outside the window.

For further info about family holiday click here

Peace and quiet

Even for just the two of you, Sudkáč Cottage is a great spot for a tranquil holiday spent in the company of 140-year-old wooden beams in a garden flooded by sunlight all day through and surrounded by the beautiful landscapes of the region located where Southern Bohemia meets the Bohemian-Moravian Highlands.

For further info about peaceful relaxation click here

www.sudkac.cz

E-mail us